Nasz zespół

GABINET RAFAŁKO STOMATOLOGIA

Filip Rafałko - lekarz stomatolog

Filip
Rafałko

LEKARZ STOMATOLOG

Filip Rafałko ukończył Akademię Medyczną w Białymstoku. Stomatologia stała się jego pasją, którą zaraziła go rodzina. W 2012 roku założył gabinet w Wejherowie i jako pierwszy w mieście rozpoczął pracę z mikroskopem.  Doktor Filip Rafałko specjalizuje się w stomatologii mikroskopowej, protetyce, estetyce i implantologii. Ukończył cykl szkoleń z zakresu stomatologii mikroskopowej, Curriculum Endodontyczne pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Szkolenie implantologiczne przeszedł w ramach cyklu Practiculum Implantologiczne akredytowanego przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Implantologii Stomatologicznej (OSIS-EDI). 

Największą satysfakcję daje mu zadowolenie pacjenta po zakończonym procesie leczenia. Wolny czas spędza aktywnie: biega, jeździ na rowerze oraz żegluje.

Ewa Polonis Dejk - lekarz stomatolog

Ewa
Polonis-Dejk

LEKARZ STOMATOLOG

Ewa Polonis-Dejk ukończyła Akademię Medyczną w Gdańsku. Stomatolog Ewa Polonis-Dejk najbardziej interesuje się periodontologią z chorobami przyzębia. Ukończyła prestiżowy cykl doktora Jurczyńskiego Curriculum Periodontologiczne. W pracy jest delikatna i dokładna, co szczególnie doceniają najmłodsi pacjenci. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch córeczek, wolny czas spędza jeżdżąc konno.

Jolanta Sokołowska Miziołek - lekarz stomatolog

Jolanta
Sokołowska-Miziołek

LEKARZ STOMATOLOG

Jolanta Sokołowska-Miziołek ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi. Posiada tytuł specjalistki w dziedzinie stomatologii zachowawczej
z endodoncją. Nieustannie rozwija swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Podczas 20-letniej praktyki poznała całe rodziny, które polecają ją swoim przyjaciołom i znajomym. W wolnym czasie doktor Jolanta Sokołowska-Miziołek chodzi na zajęcia fitness oraz czyta książki sensacyjne.

Joanna
Stawowy

LEKARZ STOMATOLOG

Karolina Dominik

Karolina
Dominik

Higienistka Stomatologiczna

Karolina Dominik jest dyplomowaną higienistką stomatologiczną. Uczestniczyła w kursach z zakresu higienizacji, profesjonalnego wybielania zębów oraz
w kursie budowania motywacji pacjenta do zmiany nawyków w dbaniu o jamę ustną. Profesjonalizm i zaangażowanie pani Karoliny Dominik oraz bardzo dobry kontakt z pacjentami pozytywnie wpływa na pracę całego zespołu. W wolnym czasie biega.

Malwina
Bystrzanowska

Asystentka Stomatologiczna

Malwina Bystrzanowska jest asystentką stomatologiczną. Opanowana i serdeczna ma doskonały kontakt z pacjentem. Praca stała się jej pasją. W chwilach wolnych od pracy jeździ na rowerze i na rolkach oraz czyta książki psychologiczne.

Beata
Łysiak

Technik ElektroradioloG

Dołącz do grona naszych pacjentów

Piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko kwestia estetyki. Zadbane zęby to podstawowy warunek dobrego zdrowia, doskonałego samopoczucia i pewności siebie.
Gabinet Rafałko Stomatologia w Wejherowie oferuje kompleksową pomoc stomatologiczną
dla całych rodzin. 

GABINET Rafałko Stomatologia WEJHEROWO

Nasze główne obszary specjalizacji

Stomatologia estetyczna

Licówki porcelanowe. Korony pełnoceramiczne.

Implanty

Nowoczesne implanty z regeneracją i bez regeneracji kości. Implanty z koroną koroną.

Wybielanie

Bezpieczne wybielanie zębów. Bielsze i jaśniejsze uśmiech.

Sprawdź wolny termin i umów się na wizytę
Zamknij