Implanty Wejherowo

NOWOCZESNA IMPLANTOLOGIA

Nowoczesna implantologia w Gabinecie Rafałko stomatologia

Implanty

Implanty pozwalają na odbudowę zarówno pojedynczych braków w uzębieniu jak również umożliwiają uzupełnienie braku kilku zębów. Implant, inaczej wszczep śródkostny, to rodzaj protezy stosowany w celu odbudowy utraconego uzębienia. 

Nowoczesne implanty wykonane są z tytanu, metalu obojętnego dla organizmu ludzkiego i nie posiadającego negatywnego wpływu na zdrowie. Implantologia to jedna z najnowszych i najbardziej innowacyjnych dziedzin stomatologii.

Implanty zębów Wejherowo. Gabinet Rafałko Stomatologia.
Implanty Wejherowo. Gabinet Rafałko Stomatologia.

Protetyka na implantach nie wymaga opracowania zębów sąsiednich co pozwala uchronić przed koniecznością szlifowania zdrowych zębów. Z medycznego punktu widzenia coraz częściej wszczepienie implantu jest wręcz wskazaniem, aby przywrócić prawidłową funkcję żucia i zachować poprawną funkcji całej szczęki.

Dzięki zastosowaniu implantu można osiągnąć nie tylko bardzo dobry efekt leczenia, ale co równie istotne zastosowanie implantu pozwala znacznie poprawić estetykę uzębienia pacjenta. Implanty można stosować u pacjentów dorosłych praktycznie w każdym wieku i w znakomitej większości problemów protetycznych.

 

Sprawdź wolny termin i umów się na konsultację

Zakres usług

Implant jednego zęba

Implanty wielu zębów

Zamknij