Gabinet Rafałko Stomatologia

DENTYSTA WEJHEROWO

GABINET Rafałko stomatologia w WEJHEROWIE

O nas

Gabinet Rafałko Stomatologia powstał w marcu 2012 roku
w Wejherowie. Od początku swojej działalności otaczamy wszystkich Pacjentów profesjonalną opieką stomatologiczną. Nasz zespół składa się z wyspecjalizowanych dentystów, lekarzy stomatologów, higienistek i asystentek stomatologicznych.

Naszą codzienną misją jest sprawianie, aby pacjenci częściej się uśmiechali. Dbamy o Państwa piękne i zdrowe zęby, oferując pełen zakres usług stomatologicznych. 

Metamorfozy uśmiechu. Gabinet Rafałko Wejherowo.

Dołącz do grona naszych pacjentów

Piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko kwestia estetyki. Zadbane zęby to podstawowy warunek dobrego zdrowia, doskonałego samopoczucia i pewności siebie.
Gabinet Rafałko Stomatologia oferuje kompleksową pomoc stomatologiczną dla całych rodzin. 

Gabinet Rafałko Stomatologia. Dentysta Wejherowo.

Nasz gabinet osiąga dobre wyniki dzięki nowoczesnym i skutecznym metodom leczenia. Posiadamy nowoczesny sprzęt, korzystamy z najlepszych materiałów  i stale doskonalimy metody leczenia. 

Cieszymy się zaufaniem Pacjentów, którzy polecają nas swoim rodzinom i przyjaciołom. Dokładamy wszelkich starań, aby leczenie przebiegało bezboleśnie, w miłej i komfortowej atmosferze.

Jesteśmy przekonani, że piękny i zdrowy uśmiech to nie tylko kwestia estetyki. Zadbane zęby to podstawowy warunek dobrego zdrowia, doskonałego samopoczucia i pewności siebie. Dlatego skutecznie przywracamy uśmiech na twarzach zarówno najmłodszych pacjentów jak i seniorów. 

Zapraszamy serdecznie!

Sprawdź wolny termin i umów się na wizytę

Zamknij